Business travel

Business travel

Корпоративне обслуговування - комплексний підхід, який включає організацію, оптимізацію і контроль бізнес-подорожей. Зосередьтесь на основній діяльності, ми подбаємо про все інше.
Scroll Down

Бізнес подорожі

Сьогодні бізнес-туризм є перспективним напрямком, але він включає не тільки відвідування конференцій, виставок або семінарів. Головна мета бізнес-поїздки – пошук нових бізнес-можливостей і ділових партнерів як в рамках країни, так і за кордоном.

 

Бізнес-тур від Avialiga

Business travel – це одне з основних напрямків нашої діяльності, що включає комплексне обслуговування корпоративних клієнтів і надання послуг MICE:

 

Ділові тури: переваги співпраці з нашою компанією

Ми комплексно підходимо до планування і організації вашої поїздки або заходу. Ви зможете зосередитися на важливих бізнес-задачах, а ми візьмемо на себе вирішення всіх супутніх організаційних питань, щоб ніщо не заважало вашому робочому процесу.

Будь-які бізнес-тури, в Європу чи по Україні, ми ретельно продумуємо, підбираємо оптимальні варіанти і забезпечуємо контроль вашої поїздки 24 години на добу 7 днів на тиждень. На зв’язку з вами завжди буде наш travel-консьєрж, який оперативно займеться вирішенням будь-яких непередбачених ситуацій, якщо вони виникнуть під час поїздки:

Багато сервісів надають послуги онлайн, без підтримки в особі живої людини. Через це не завжди виходить швидко внести зміни в діловій тур, тому поїздка може опинитися під загрозою зриву. У нас налагоджений індивідуальний  людський підхід до будь-яких завдань, тому ви можете розраховувати на оперативну допомогу і кваліфіковану консультацію без довгих очікувань і інших подібних чинників.

 

Ділові поїздки за кордон і по Україні: перелік наших послуг

Ми підходимо до вирішення будь-яких організаційних питань зважено. Наша компетенція обширна і багатогранна, тому далі виділимо лише основні наші послуги в області business-travel:

Ми також пропонуємо багато інших послуг, пов’язаних з діловими поїздками і їх організацією. Більш того, ми вже знаємо основні потреби клієнтів, тому можемо порадити вам в якому закладі найкраще перекусити між зустрічами або як припаркувати авто в аеропорту без переплати.

Якщо вас зацікавив діловий туризм, тури можуть включати широкий перелік додаткових послуг, відповідно до ваших вимог і побажань.

Ми вважаємо, що у кожного професіонала повинна бути можливість сконцентруватися на своїх справах і завданнях, але для цього потрібна не менше професійна допомога. Тому просто займайтеся тим, що важливо для вас, а всі турботи, турботи і організаційні питання ми візьмемо на себе.

Business facebook
@wombyavialiga
Ваш тревел експерт

Напишіть нам, ми завжди на зв'язку

  Avialiga

   Надіслати запит

   Напишіть, що вас цікавить!
   Оберіть тип зв'язку


   Дякуємо.