Страхування

Страхування
Scroll Down

Страхування

Туристичні поїздки за кордон дозволяють отримати нові враження, емоції, знання, а також відкривають можливості для знайомства із звичаями та традиціями інших народів. Щоб нічого не заважало вам насолоджуватися відпочинком, ми рекомендуємо заздалегідь оформити поліс туристичного страхування. Це дозволить вам отримати компенсацію у разі настання непередбачених ситуацій під час подорожі.

 

Страхування туристів від Avialiga

Страхування туру зазвичай – це комплексне туристичне медичне страхування, що може включати і страхування для любителів активних видів спорту, наприклад, спуску на гірських лижах, дайвінгу, рафтингу.

Як правило, якщо вас цікавить груповий або пакетний тур, страхування вже буде входить у вартість подорожі. Однак при індивідуальному бронюванні авіаперельоту і проживання в іншій країні, страховку потрібно оформляти окремо.

Туризм: страхування і його види

Якщо ви збираєтеся в тур, страховки можуть включати в себе один або кілька варіантів, а також комбінацію з перерахованих далі різновидів страхування:

Якщо вас зацікавила страховка туриста, ціна її буде залежати від переліку ризиків, від яких ви хочете застрахувати себе, свою поїздку і багаж. Рекомендуємо вам оформити страховий поліс перед поїздкою, щоб зробити подорож більш комфортним і безпечним.

Підпишіться на нашу розсилку

 

Loading
Avialiga

    Надіслати запит

    Напишіть, що вас цікавить!
    Оберіть тип зв'язку


    Дякуємо.