Португалія
Scroll Down
Неперевершені мости Лісабона
Неперевершені мости Лісабона
У столиці розташований найдовший міст Європи - протяжність моста Васко да Гами становить 17 185 метрів А Вантовий «Міст 25 квітня» визнано найкрасивішим в Європі.
Тротуари з бруківки
Тротуари з бруківки
Одним із найулюбленіших архітектурних елементів у Португалії є плитка. У країні навіть є національний музей плитки, де можна дізнатися про її історію та еволюцію. А тротуари викладені особливою плиткою під назвою «калсада» - шматками базальту або вапняку, видобутими і укладеними вручну.
Чисті пляжі
Чисті пляжі
У 2011-му році Португалія зайняла перше місце в світі за кількістю пляжів, позначених «блакитним прапором». Це відома міжнародна нагорода, яка підтверджує виняткову якість і безпечність води для купання, і, як наслідок, прекрасні чисті пляжі. На сьогодні більше 300 пляжів мають "блакитний прапор"
Він'ю Верде
Він'ю Верде
Тільки в Португалії виготовляється так зване «зелене вино»! І для багатьох туристів, які відвідують країну вперше, це вино стає справжнім відкриттям. Однак, відразу хочемо вас попередити: назва "зелене" походить не від кольору напою, а від його географії.
Сангрія
Сангрія
Сангрію можуть виготовляти тільки в Іспанії та Португалії. Алкогольний прохолодний напій, що готується із вина, має право називатися Sаngría тільки в Іспанії та Португалії. Інші країни можуть виробляти даний напій, але під іншою назвою.
Мистетцтво навкруги
Мистетцтво навкруги
Більшість станцій Лісабонського метро представляють собою арт-об'єкти.
Португалія тури
Португалія
Канікули на Мадейрі
11 ночей
39700 UAH

Тури в Португалію

Ваш тревел експерт

Напишіть нам, ми завжди на зв'язку

  Avialiga

   Надіслати запит

   Напишіть, що вас цікавить!
   Оберіть тип зв'язку


   Дякуємо.