MICE

Поняття MICE поки недостатньо поширене і використовується у нас, на відміну від країн Європи, Азії та Америки. Незважаючи на це, кожній людині, яка працює в бізнесі і з бізнесом, добре знайомі елементи MICE - ділові зустрічі, заохочувальні тури, конференції та корпоративні заходи. Організація таких заходів займає багато часу і трудового ресурсу, а також вимагає певного досвіду і навичок.
Scroll Down
MEETINGS
Якісно підготовлена ділова зустріч з партнерами або клієнтами - запорука ефективних рішень і успішної співпраці. Всі елементи переговорів повинні бути продумані до дрібниць - від місця зустрічі до напоїв і закусок, пропонованих учасникам.
VIEW MEETINGS
INCENTIVES
Мотиваційні поїздки для кращих фахівців, партнерів і клієнтів компанії набирають все більшої популярності з причини своєї високої ефективності. Це можуть бути вихідні за містом або подорож на екзотичні острови - все залежить від поставлених завдань і бюджету поїздки.
VIEW INCENTIVES
CONFERENCES
Конференції та з'їзди - невід'ємна частина нетворкінгу і взаємодії з потенційними клієнтами та партнерами в усіх сферах бізнесу. Підготовка даного типу заходів займає не тільки багато зусиль, але і часу, тому планувати такі події необхідно заздалегідь.
VIEW CONFERENCES
EXHIBITIONS
Презентації нових продуктів, зборів, свята компанії - все це важливий елемент корпоративної культури. Разом з розвитком бізнесу, зростають вимоги до рівня і якості корпоративних заходів. Виникає потреба постійно шукати нові креативні ідеї та концепції, локації, забезпечувати захід технічно і продумувати розважальну програму, а також займатися роботою всього персоналу і підрядників під час підготовки та проведення заходу.
VIEW EXHIBITIONS
Дайте, будь-ласка, відповіді на запитання нижче, щоб ми змогли підготувати для вас кращу пропозицію
Мета організації заходу
Оберіть відповідь
Дати проведення
Оберіть відповідь
Кількість гостей
Оберіть відповідь
Сфера діяльності компанії
Оберіть відповідь
Країна проведення заходу
Оберіть відповідь
Дякуємо!
Business facebook
@wombyavialiga
Ваш тревел експерт

Напишіть нам, ми завжди на зв'язку

  Avialiga

   Надіслати запит

   Напишіть, що вас цікавить!
   Оберіть тип зв'язку


   Дякуємо.