Тревел консьєрж

Тревел консьєрж
Scroll Down

Консьєрж тревел

Консьєрж-тревел в Avialiga: професійна організація подорожей і дозвілля

Якщо ви цінуєте елітний рівень обслуговування, наш тревел-консьєрж – це ваш спосіб сконцентруватися на подорожі, забувши про будь-які турботи і клопоти. Для нас кожен персональний тур – це не чергова задача, а ціле мистецтво. Ваш персональний менеджер буде на зв’язку 24 години на добу 7 днів на тиждень, щоб ви в будь-який момент часу мали доступ до наших послуг.

Для спілкування ми можемо використовувати будь-який відповідний для вас канал зв’язку: месенджери, телефони, email, SMS або особисті зустрічі.

Які послуги надає тревел-консьєрж

Ми зробимо все необхідне, щоб ваша поїздка або подорож пройшло максимально гладко. Для цього ми як мінімум:

Наш консьєрж-тревел – це послуги вищого класу: ви зможете повністю розслабитися і зосередитися на майбутніх справах, як тільки потрапите на борт літака, так як з цього моменту – перебуваєте в руках професіоналів Avialiga.

Тревел-консьєрж і його переваги

Існує безліч переваг, які ви отримаєте від нашого тревел-консьєржа. Ми виділимо три з них, які є найбільш примітними:

Консьєрж-тревел – це не просто ваш персональний помічник. Це елітний сервіс та напрацьований роками професіоналізм: ми зможемо легко втілити в життя будь-які ваші мрії. У Avialiga вас чекає нова філософія обслуговування, а перелік наших можливостей обмежений тільки вашою фантазією.

Підпишіться на нашу розсилку

 

Loading
Avialiga

    Надіслати запит

    Напишіть, що вас цікавить!
    Оберіть тип зв'язку


    Дякуємо.