/
Scroll Down
Дати: 5 ночей
Вартість: EUR
До вартості туру входять:
 • alt-text проживання у готелі
 • alt-text сніданки
 • alt-text супроводження гідом
 • alt-text трансфери
Кращий час для подорожі
 • Зима
 • Весна
 • Літо
 • Осінь
Особливості туру
Під час подорожі вас чекають вертикальні і горизонтальні дегустації, знайомство з тонкими особливостями води, торфу,  витримки в різних бочках і вивчення впливу всього цього на кінцевий смак віскі
1.
Під час подорожі вас чекають вертикальні і горизонтальні дегустації, знайомство з тонкими особливостями води, торфу, витримки в різних бочках і вивчення впливу всього цього на кінцевий смак віскі
А ще ми відвідаємо старовинний замок, покатаємося по знаменитого озера Лох Несс, поїмо в самому смачному ресторані морепродуктів і побачимо знамените ущелині Гленко.
2.
А ще ми відвідаємо старовинний замок, покатаємося по знаменитого озера Лох Несс, поїмо в самому смачному ресторані морепродуктів і побачимо знамените ущелині Гленко.
Також рекомендуємо
Франція
Подорож у Бургундію. Для поціновувачів вина
7 ночей
2900 USD
Іспанія
Подорож у країну басків
5 ночей
1450 EUR
Словенія
Екскурсійно-оздоровчий тур
6 ночей
950 EUR
Італія
SPA відпочинок в Італії
7 ночей
3000 EUR

Віскі тур у Шотландію

Шотландський віскі – це більше ніж просто алкогольний напій. Це бренд, який відомий на весь світ. Це історія не тільки всієї країни, але і міцного алкоголю в принципі.

 

Віскі-тур до Шотландії з Avialiga

Якщо ви вирішили відправитися в віскі-тур, Шотландія підійде для цього найкраще. Тут віскі є не тільки популярним, а і найулюбленішим алкогольним напоєм шотландців, тому в кожному регіоні його готують по-своєму.

 

Шотландський віскі-тур: куди поїхати

Якщо вам сподобався віскі-тур по Шотландії, рекомендуємо відвідати наступні місця:

Чому ми рекомендуємо віскі-тур до Шотландії з Києва

Під час подорожі можна відвідати кілька регіонів і місцевих віскікурень, у кожної з яких своя історія. Обов’язковий атрибут поїздки – відвідання підвалів з бочками віскі і підводних складів, де можна продегустувати цей алкогольний напій різної витримки.

Хочете різноманітності? Під час віскі-туру у вас буде можливість насолодитися дивовижними пейзажами ущелини Гленко, де знімалися деякі сцени з культового фільму про Гаррі Поттера. Більш того, існує безліч містичних легенд, яких так багато, що про них можна написати цілу книгу. Ви зрозумієте чому, коли прогуляєтеся старовинними замками Шотландії і побуваєте на загадковому озері Лох-Несс.

Віскі-тур до Шотландії – це відмінний варіант для корпоративних поїздок або подорожей невеликою компанією, що складається з поціновувачів цього алкогольного напою. А щоб ви змогли повністю насолодитися поїздкою, всі організаційні питання ми візьмемо на себе.

Ваш тревел експерт

Напишіть нам, ми завжди на зв'язку

  Avialiga

   Надіслати запит

   Напишіть, що вас цікавить!
   Оберіть тип зв'язку


   Дякуємо.