ЗАБРОНЮВАТИ ГОТЕЛЬ
Куршавель, Франція
Куршавель, Франція
Six Senses Residences Courchevel 5*
Деталі:
 • був відкритий у 2017 році
 • розташований у самому серці Куршевель-1850 у найбільшій у світі об'єднаній гірськолижній зоні "Три долини"
 • кількість номерів: 34 номерів
 • розташований за 30 хвилин від курорту знаходиться залізничний вокзал Мутьє, де протягом гірськолижного сезону курсують поїзди Eurostar та швидкісні потяги TGV. За годину їзди (110 км на захід від курорту) розташований аеропорт Шамбері. Аеропорт Ліона знаходиться на відстані 187 км на захід від резиденцій (2 години 15 хвилин). За дві з половиною години їзди на північ від курорту знаходиться аеропорт Женеви.
 • зручне розташування лоджа, площею 105 кв.м, дозволяє лижникам кататися прямо з порога
 • концепція готелю: для сімейного, романтичного, активного відпочинку
Кращий час для подорожі
 • Зима
 • Весна
 • Літо
 • Осінь
Особливості готелю:
Six Senses Residences Courchevel розроблений у гармонії з навколишнім ландшафтом та піднімає концепцію традиційного гірськолижного відпочинку на новий рівень. Резиденції розташовані в самому серці курорту Куршевель 1850 року у найбільшій гірськолижній зоні «Три Долини».
Це сезонний курорт, який відкритий лише у зимовий період.
1.
Six Senses Residences Courchevel розроблений у гармонії з навколишнім ландшафтом та піднімає концепцію традиційного гірськолижного відпочинку на новий рівень. Резиденції розташовані в самому серці курорту Куршевель 1850 року у найбільшій гірськолижній зоні «Три Долини». Це сезонний курорт, який відкритий лише у зимовий період.
Перший альпійський аванпост сучасних японських блюд втілив на території курорту Six Senses Residences Courchevel чудовий ресторан Sumosan.
У меню представлені фірмові страви сумосану, що подаються на снігу, у тому числі роли з тунцем і трюфелем, японська піца з лососем і рисом, сибас на грилі з цитрусово-імбірним соусом і каре ягняти в паніровці Фурікаке з гірчичним соусом.
2.
Перший альпійський аванпост сучасних японських блюд втілив на території курорту Six Senses Residences Courchevel чудовий ресторан Sumosan. У меню представлені фірмові страви сумосану, що подаються на снігу, у тому числі роли з тунцем і трюфелем, японська піца з лососем і рисом, сибас на грилі з цитрусово-імбірним соусом і каре ягняти в паніровці Фурікаке з гірчичним соусом.
За бажанням гості можуть скористатися спеціалізованим літаком та приземлитися прямо у високогірному аеропорту Куршевеля, звідки до резиденцій можна доїхати лише за 10 хвилин.
Крім того, гості можуть скористатися вертольотом, який з будь-якого аеропорту доставить їх до вертолітної станції в Куршевелі, де на них чекатиме трансфер до резиденцій.
3.
За бажанням гості можуть скористатися спеціалізованим літаком та приземлитися прямо у високогірному аеропорту Куршевеля, звідки до резиденцій можна доїхати лише за 10 хвилин. Крім того, гості можуть скористатися вертольотом, який з будь-якого аеропорту доставить їх до вертолітної станції в Куршевелі, де на них чекатиме трансфер до резиденцій.
Ваш тревел експерт

Напишіть нам, ми завжди на зв'язку

  Avialiga

   Надіслати запит

   Напишіть, що вас цікавить!
   Оберіть тип зв'язку


   Дякуємо.