• побудований у 2014 році, реновація місць загального користування проводилася взимку 2023 року
  • розташований на березі мальовничої затоки Гечек
  • кількість номерів: 193 номера
  • розташований в 20 км від аеропорту Даламан
  • пляж: власний піщано-гальковий пляж розташований у сусідній бухті Secret Beach, за 5 хвилин їзди на комфортабельному катері (трансфер кожні 15 хвилин). Шезлонги, парасольки, пляжні рушники — безкоштовно. Пляжні павільйони — платно. Пірс.
1.
Ультра все включено – інноваційна концепція преміум. Послуга "Підготовка номера до сну" для номерів Велнесс Сьют, Панорама Сьют та Гранд Сьют: гості даних типів номерів відчують себе особливими у кожний момент свого відпочинку. Недільний пізній сніданок: подається з 07:00 до 12:30 по неділях у ресторані Turquoise. Концепція напоїв: розширений асортимент імпортних та місцевих напоїв відомих брендів. People’s Ресторан: 24-годинне ресторанне обслуговування за концепцією "Ультра Все включено".
Гості Rixos Premium Göcek зможуть насолодитися райськими бухтами завдяки екскурсії човном. Щоб побачити та насолодитися кришталево чистими бухтами Геджека безкоштовний човновий тур буде доступним для всіх гостей один раз за період проживання.