Швейцарія

Швейцарія

0 Турів
Scroll Down
Швейцарію не дарма називають гірською країною. На її території розташовується 208 гір, висота яких перевищує 3 тисячі метрів. Одне з найпопулярніших розваг у цій країні - туристичні походи і гірськолижні курорти. Але тут є не тільки гори! На півдні країни, наприклад, ростуть пальми - ви знайдете їх в районі озера Лугано.
Найвищі гірськолижні курорти Швейцарії тягнуться до висоти 3899 метрів (Церматт / Брей-Червінія / Вальтурнанш - Маттерхорн). Тут розташовані більше 140 лижних центрів, третина яких зараховують до кращих курортів світу.

Помилуватися з балкона готелю красою Шильонського замку, покуштувати вишукані страви в  ресторані, що повільно обертається, розважитися на “концерті монстрів” в Люцерні – в Швейцарії вам завжди буде чим зайнятися.

 

Індивідуальні тури в Швейцарію з Києва з Avialiga

У цій країні є безліч елітних оздоровчих курортів, унікальних магазинів і модних бутиків, де можна купити речі всесвітньо відомих брендів або незвичайні сувеніри, а швейцарські гірськолижні курорти зовсім заслуговують на окрему згадку.

 

Відпочинок в Швейцарії з Києва: основна інформація про країну

Клімат в Швейцарії переважно помірно-континентальний, альпійський. Завдяки цьому в країні зрідка буває сильна спека, морози або підвищена вологість. Під час календарної зими температура повітря вдень практично ніколи не опускається нижче позначки -5 ° C. У Женеві з грудня по лютий температура стабільно тримається на рівні + 2 ° C.

Поїздка до Швейцарії з України можлива на декількох видах транспорту: на автобусі, поїзді чи літаку. Авіапереліт є найбільш підходящим варіантом, тому що ви зможете оперативно потрапити в пункт призначення – за 2,5-4 години. Прямі рейси виконують багато авіакомпаній, наприклад, LOT або Air France.

 

Тур в Швейцарію з України: регіони країни і їх особливості

Якщо вам сподобалася Швейцарія, відпочинок тут може бути досить різноманітним. Давайте розглянемо декілька найбільш цікавих місць в цій країні, щоб дізнатися особливості кожного з них:

 

Путівки в Швейцарію: різноманітність відпочинку

Якщо ви збираєтеся в тур по Швейцарії, тут ви знайдете відпочинок на будь-який смак:

 

Чому ми рекомендуємо авіатур до Швейцарії з Києва

Відпочинок на гірськолижних курортах – це не тільки кращі траси Швейцарських Альп. Тур до Швейцарії з Києва дозволить вам долучитися до вищого суспільства, тому що місцеві схили відвідують супермоделі, спадкові принци та багато інших, відомих на весь світ знаменитостей. Фактор престижу є головним туристичним козирем: в Швейцарських Альпах вас чекають шикарні траси, відомі готелі з вишуканим сервісом і гарне обслуговування в цілому.

Якщо вас цікавить відпочинок в Швейцарії, ціна туру буде залежати від ряду факторів, включаючи обраний готель, індивідуальні екскурсії і додаткові розваги. Однак існують події, які заслуговують на окрему подорож. Наприклад, на початку грудня в Женеві проходить фестиваль Ескалада – все місто перетворюється на сцену, де проводяться невимовної краси вистави у середньовічному стилі. У Монтре в червні влаштовують джазовий фестиваль, куди з’їжджаються світові зірки рівня Девіда Боуї і Рея Чарльза. Подібні свята і гучні події проводяться в цій країні досить часто.

 

З Києва до Швейцарії: тур з професіоналами

Щоб ваш відпочинок пройшов ідеально, а всі проблеми і турботи залишилися позаду, ми повністю займаємося організацією туру, враховуючи ваші побажання до програми. Ми порекомендуємо вам найкращі швейцарські ресторани, розробимо екскурсійний маршрут по цікавим і маловідомим місцям, підберемо самий фешенебельний готель або розкішний SPA-центр. Тур по Швейцарії дозволить вам повністю зосередитися на відпочинку, а всім іншим займемося ми.

Ваш тревел експерт

Напишіть нам, ми завжди на зв'язку

  Avialiga

   Надіслати запит

   Напишіть, що вас цікавить!
   Оберіть тип зв'язку


   Дякуємо.