Іспанія

Іспанія

Scroll Down
Країна фестивалів
Країна фестивалів
Протягом року в країні проводять сотні фестивалів. Найстаріший, Romería de Nuesra Señora de le Cabeza, проходить вже більше 800 років, а Fiesta de los Patios отримав статус Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. В Іспанії можна побігати з биками на San Fermin і подивитися, як горять величезні ninots (статуї) під час Las Fallas.
Ресторанні рекорди
Ресторанні рекорди
У Мадриді знаходиться найстаріший в світі ресторан. Незважаючи на те, що інші ресторани оскаржують цей факт, в книгу рекордів Гіннесса занесений саме Restaurante Botín, який був відкритий ще в 1725 році. Фірмова страва - Cochinillos asado (смажене молочне порося). А найдорожча ресторація знаходиться на Ібіці і називається Sublimotion. Вечеря в ньому цілком може обійтися в 1 700 євро на людину.
Пляжний відпочинок
Пляжний відпочинок
Іспанія вважається однією з найкращих країн для пляжного відпочинку. Якщо скласти протяжність усіх пляжів, то вийде цілих 8 тисяч кілометрів!
Грандіозні помідорні бої
Грандіозні помідорні бої
La Tomatina відбувається у містечку Буньоль (автономне співтовариство Валенсія). На вулиці міста виходять десятки тисяч людей, які після сигналу петарди починають під шум, гам і сміх закидати один одного томатами. На час святкування закриваються вікна, двері і громадські заклади, в процесі використовується понад 100 000 тонн помідорів і залишається маса позитивних спогадів. Найдивовижніше, що вже на наступний день від помідорового соку, який буквально залив вулиці аж до другого поверху, не залишається і сліду.
Любителям екстриму
Любителям екстриму
Ель Камініто дель Рей (El Caminito del Rey) - найнебезпечніша пішохідна стежка в світі. Друга назва стежки - Маленький королівський прохід (The King's little pathway). Проходить ця стежка вздовж ущелини El Chorro недалеко від Alora, село поблизу Малаги.
Музей годинників
Музей годинників
У Мадриді відкрито музей, в якому представлена історія механічних годинників від перших експонатів XVI в. із залізними механізмами до імперських годинників XIX в. Всі ці експонати є не тільки важливими технічними приладами, але і представляють велику художню цінність, всі вони «живі» і функціонують повністю.
Іспанія тури
Іспанія
Інша Іспанія
Іспанія
Подорож у країну басків
5 ночей
1450 EUR

Тури в Іспанію

Ваш тревел експерт

Напишіть нам, ми завжди на зв'язку

  Avialiga

   Надіслати запит

   Напишіть, що вас цікавить!
   Оберіть тип зв'язку


   Дякуємо.