Чорногорія
Scroll Down
Річка Тара
Річка Тара
Каньйон річки Тара найглибший на території Європи, за глибиною він поступається тільки каньйону Колорадо. Ця річка настільки чиста, що з неї можна пити воду.
Про пляжі
Про пляжі
Незважаючи на малу площу країни, найдовший пляж з натурального піску (12 кілометрів!) розташований саме в Чорногорії у місті Улцинь і називається Великий пляж (Velika plaža). Загалом в країні 117 пляжів, а розкидані вони по 293 кілометрам узбережжя. Тут можна знайти і кам'янисті, і піщані, і крихітні, заховані від чужих очей куточки, і навіть неймовірні пляжі з рожевими камінчиками
Сніг влітку
Сніг влітку
Країна знаходиться в 4 кліматичних зонах, тому навіть спекотним літом у віддалених горах можна зустріти сніг! Гірськолижний курорт Жабляк є самим високогірним зимовим курортом на Балканах.
Boka Kotorska
Boka Kotorska
Которська бухта (італ. Bocche di Cattaro, дослівно - «Которське гирло») - найбільша затока на всьому Адріатичному узбережжі, якапредставляє собою річковий каньйон, що занурився у море
Готель-острів
Готель-острів
Святий Стефан є яскравою пам'яткою Чорногорії. Тут діє заборона на зміну зовнішнього вигляду будівель, а також їх перепланування. У підсумку, перед туристами постають будівлі саме такими, якими вони були і 200 і 300 років тому. Варто зазначити, що це один із найдорожчих готелей світу.
Чорногорія тури
Чорногорія
MAESTRAL RESORT & CASINO 4*, Пржно
7 ночей
1390 EUR
Чорногорія
FALKENSTEINER HOTEL MONTENEGRO 4*, Бечичі
7 ночей
1360 EUR
Чорногорія
NIKKI BEACH 5*, Тиват
7 ночей
2398 EUR

Тури в Чорногорію

Ваш тревел експерт

Напишіть нам, ми завжди на зв'язку

  Avialiga

   Надіслати запит

   Напишіть, що вас цікавить!
   Оберіть тип зв'язку


   Дякуємо.