Йорданія

Йорданія

Scroll Down
Серце країни
Серце країни
Петра в нічному освітленні неперевершена! Увечері з боків каньйону розставляють лампадки із запаленими свічками і старовинне місто занурюється у воістину містичну атмосферу. Мерехтіння тисяч вогників під акомпанемент труби, на якій грає місцевий музикант і захоплююча розповідь гіда - це просто чарівно!
Стародавні розваги
Стародавні розваги
На іподромі Джераша влаштовують видовищні вистави, під час яких можна побачити постановочні бої гладіаторів і гонки на давньоримських колісницях
Дайвінг для любителів
Дайвінг для любителів
Йорданські дайвери в 1999 році затопили американську автомобільну зенітну установку, яка тепер служить штучним рифом. Вона стала домівкою для безлічі морських мешканців. А в Акабскій затоці живуть 110 видів м'яких коралів і 120 різновидів твердих коралів, більше тисячі видів риб, що робить його надзвичайно популярним серед дайверів.
Йорданський Великий каньйон
Йорданський Великий каньйон
Так називають гірську пустелю Ваді Муджиб. В її горах є глибока ущелина, через яку протікає однойменна річка і впадає в Мертве море. Рухаючись вниз за течією, можна спуститися по 15-метровому водоспаду. Але якщо ви не любите екстрим, можете піти вгору за течією, від входу в каньйон до основи водоспаду, і потім підніматися вгору по мотузці.
Природні багатства
Природні багатства
Селище Дана - унікальний природний заповідник з мальовничими пагорбами, засіяними різнотрав'ям і рідкісними польовими квітами. Тут мешкають понад 180 видів птахів і 45 видів тварин. Біосфера цього місця дозволяє насолодитися природою в її первозданному вигляді. При цьому тутешні пішохідні стежки доглянуті і зручні для прогулянки.
Пустеля - майданчик для кінозйомок
Пустеля - майданчик для кінозйомок
Йорданська пустеля Ваді Рам, відома, як «місячна долина», - єдина в світі пустеля, що охороняються ЮНЕСКО. Тут знімали багато голлівудських фільмів, серед яких «Лоуренс Аравійський», «Трансформери», «Червона планета», «Марсіянин», «Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія», «Алладін», «Зоряні війни: Скайвокер. Сходження» та багато інших.
Йорданія тури
Йорданія
Велична Йорданія з відпочинком на двох морях!
7 ночей
1420 USD

Тури в Йорданію

Ваш тревел експерт

Напишіть нам, ми завжди на зв'язку

  Avialiga

   Надіслати запит

   Напишіть, що вас цікавить!
   Оберіть тип зв'язку


   Дякуємо.