Німеччина
Scroll Down
Гастрономічні рекорди
Гастрономічні рекорди
У Німеччині більше 1000 видів ковбас, 300 видів хліба і близько 5 тисяч сортів пива. До речі, у далекому 1516 в Німеччині з'явився Райнхайтсгебот - закон, що регламентує виробництво пива. Згідно з цим правилом, пінний напій повинен проводитися тільки з 4 інгредієнтів - води, хмелю, дріжджів і ячменю. Все інше пивом не вважається.
Пивоваріння по закону
Пивоваріння по закону
У 1146 році в Регенсбурзі відкрилася закусочна, яка офіційно вважається найстарішою в світі. Вона працює до цих пір і зачинятися не збирається.
Незвичайні рекорди
Незвичайні рекорди
У місті Ройтлинген є вулиця, ширина якої становить 31 см. За це вона потрапила в Книгу рекордів Гіннеса як найвужча в світі
Дорога романтиків
Дорога романтиків
Цей шлях простягається від Вюрцбурга до Фюссена і пролягає через мальовничі долини, колоритні німецькі села, повз озер з кришталево чистою водою і середньовічних церков. Довжина шляху становить 366 кілометрів, а кожен поворот відкриває нові захоплюючі види.
Стародавні купальні
Стародавні купальні
В одній з найбільш вишуканих купалень, Фрідріхсбад, яку ще часто називають храмом гарного самопочуття, до сих пір використовується традиція купання в 17 етапів, закладена стародавніми римлянами.
Німеччина тури
Німеччина
Гастрономічний Week- End в Баварії 2 ночі/3 дні
2 ночі/3 дні
47500 UAH
Німеччина
Тур в Європа Парк

Тури в Німеччину

Ваш тревел експерт

Напишіть нам, ми завжди на зв'язку

  Avialiga

   Надіслати запит

   Напишіть, що вас цікавить!
   Оберіть тип зв'язку


   Дякуємо.