Фінляндія

Фінляндія

Scroll Down
Унікальні явища
Унікальні явища
На території Фінляндії можна зустріти три унікальних явища - північне сяйво, полярну ніч і північне сонце!
Аврора Бореаліс
Аврора Бореаліс
Саме так на латинській мові звучить "полярне сяйво". А фінська Лапландія має репутацію одного з кращих куточків планети для спостереження за цим явищем. Чарівними спалахом Аврора Бореаліс тут можна милуватися більш ніж 200 ночей на рік, тобто майже кожну зимову ніч.
Різдвяний козел
Різдвяний козел
У Лапландії живе той самий Санта-Клаус, по-фінськи Joulupukki, що перекладається з фінської як «Різдвяний козел». Живе він в Лапландії, в Корватунтурі, де у нього є свій офіс і пошта, які працюють цілий рік. На його адресу (Santa Claus Village, FIN-96930 Arctic Circle) щорічно приходить більше 700 тис. дитячих листів із 198 країн світу.
Унікальний гольф клуб
Унікальний гольф клуб
У світі існує унікальний гольф-клуб, на полях якого гравці грають відразу в двох країнах, тому що половина полів клубу знаходиться на території Фінляндії, а половина - на території Швеції
Гірські схили для активного відпочинку
Гірські схили для активного відпочинку
Лижний сезон у Фінляндії може тривати більше 6 місяців - з кінця жовтня до початку травня. У темний зимовий час гірськолижні схили освітлені, а навесні вже саме сонце світить лижникам до пізнього вечора. Якщо ви - любитель катання на лижах по нерівній місцевості, то ви знайдете сотні і сотні кілометрів прекрасних лижних трас у фінській Лапландії. Наприклад, один тільки гірськолижний курорт Юлляс пропонує своїм гостям 330 кілометрів лижних трас - більше, ніж на будь-якому іншому курорті Європи.
Фінляндія тури
Фінляндія
Школа майбуднього. Досвід Фінляндії
Фінляндія
У пошуках північного сяйва
4 ночі
1080 EUR

Тури до Фінляндії

Фінляндія традиційно входить в першу десятку країн за рівнем і якістю життя. Дивовижне поєднання високих технологій і чудової природи цієї країни не знаходить собі рівних.

Повітря тут залишається чистим навіть у центрі столиці, а питна вода ллється з-під крана. Зайці відчувають себе комфортно в фінських містах і перебігають дорогу разом із пішоходами. При цьому доступом до Інтернету тут забезпечено все населення, аж до оленярів крайньої півночі.

Близькість до природи, безпека, комфорт і високий рівень сервісу – ключові особливості цієї країни, що приваблюють туристів з усього світу.

Ваш тревел експерт

Напишіть нам, ми завжди на зв'язку

  Avialiga

   Надіслати запит

   Напишіть, що вас цікавить!
   Оберіть тип зв'язку


   Дякуємо.