Вірменія

Вірменія

Scroll Down
Давнє місто
Давнє місто
Єреван - одне з найдавніших міст світу. Наприклад, Рим був заснований на 300 років пізніше.
Найдовша канатна дорога
Найдовша канатна дорога
У Вірменії була побудована найдовша канатна дорога у світі - «Крила Татева», вона занесена у книгу рекордів Гіннеса. Ця споруда була побудована всього лише за 10 місяців. Довжина її 5752 м. Дорога з'єднує село Алідзор з Татевскій монастирем. З кабінок канатки відкривається захоплюючий вид на річку Воротан. Шлях до монастиря займає всього лише 11 хвилин.
Східний Париж
Східний Париж
В Єревані багато кафе з відкритими терасами, за що туристи ласкаво прозвали його Східним Парижем. І особливе задоволення - прогулятися по місту вночі: немає виснажливої спеки (а у Вірменії 300 сонячних днів у році), вулиці яскраво освітлені ліхтарями і високий рівень безпеки
Найстаріша виноробня
Найстаріша виноробня
У Вірменії знаходиться найдавніша виноробня в світі. Вона була виявлена кілька років назад в селищі Арені. За оцінками фахівців, тут виробляли вино більше шести тисяч років тому.
Мальовничі панорами
Мальовничі панорами
Озеро Севан, над яким височить приголомшливий монастирський комплекс Севанаванк, є одним з найпривабливіших місць в Вірменії.
Засніжені курорти
Засніжені курорти
Головним гірськолижним курортом Вірменії є Цахкадзор, який має в своєму розпорядженні 27 кілометрами схилів і шістьма підйомниками.
Вірменія тури
Вірменія
Смаки Вірменії
7 ночей
860 USD

Тури в Вірменію

Ваш тревел експерт

Напишіть нам, ми завжди на зв'язку

  Avialiga

   Надіслати запит

   Напишіть, що вас цікавить!
   Оберіть тип зв'язку


   Дякуємо.