TOP готелів з відомих фільмів. А раптом ви захочете опинитися на місці улюблених героїв та насолодитися атмосферою місця?!

TOP готелів з відомих фільмів. А раптом ви захочете опинитися на місці улюблених героїв та насолодитися атмосферою місця?!
Scroll Down

Sidi Driss, Матмата, Туніс

Традиційне берберське житло, побудоване багато століть тому, що стало готелем, послужило будинком Люка Скайуокера на Татуїні. Щоправда у зйомках брали участь лише інтер’єри готелю, зовнішню частину ж знімали в іншому місці. Зараз у тій самій ямі розташовується ресторан. Хотіли б пообідати в кімнаті улюбленого героя?

 

 

Melia Hotel de la Reconquista, Ов’єдо, Іспанія

“Гарячий” фільм Вуді Аллена «Вікі, Христина, Барселона» знімався якраз у цьому затишному готелі, до речі іспанська королівська родина теж цінує чарівність цього місця. Можна тільки уявити, скільки пристрасних сцен бачили ці стіни, хоча б між Хав’єром Бардемом, Скарлетт Йоханссон і Пенелопою Крус. Переконайтеся самі в привабливій енергії Melia Hotel.

 

 

 

Hôtel Plaza Athénée, Париж, Франція

До героїні культового серіалу “Секс у великому місті” – Керрі, в розкішному готелі вже встигли побувати Жаклін Кеннеді, Майкл Джексон, Джонні Депп та багато інших відомих особистостей. А знамениті балкончики з червоними квітами мелькали в багатьох фільмах, знятих у Парижі. Дуже радимо Plaza Athénée для романтичних вихідних.

 

Якщо ви хочете відправитися в саму незвичайну подорож в житті, то звертайтеь до наших менеджерів.

Підпишіться на нашу розсилку

 

Loading
Схожі пости
7 Червня
Потрапити на Північний Полюс вдається лише обраним.
29 Серпня
ТОП фільмів у подорож
21 Січня
Шопінг-терапія в аутлетах Італії
14 Серпня
Поїхати до Кенії та не виходити з готелю (не тому що боїтеся слонів чи носорогів))
26 Лютого
Готель як у фільмах з Марлен Дітріх для тих, хто хоче провести Week-End у стилі високої моди
31 Липня
Літо в кольорах Dolce&Gabbana!
Avialiga

    Надіслати запит

    Напишіть, що вас цікавить!
    Оберіть тип зв'язку


    Дякуємо.