Поїхати до Кенії та не виходити з готелю (не тому що боїтеся слонів чи носорогів))

Поїхати до Кенії та не виходити з готелю (не тому що боїтеся слонів чи носорогів))
Scroll Down

Ми вже писали про те, як вибрати лодж або кемп у Танзанії та Кенії, щоб не «ковтати пил» в ранковій черзі до заповідника.

Сьогодні розповімо про найцікавіші готелі Кенії, де необов’язково виходити з лоджа, щоб вирушити на сафарі:

 

Sweetwaters Serena Camp’s

Кемп розділений на два крила: Стандарт та Морані. І, якщо тенти Морані повернуті до гори Кенія, то намети Стандарту мають вид на штучний водопій. А це означає, що спостерігати за дикими тваринами можна прямо з тераси.

В цілому, кемп досить гарний: приємний ресторан з міжнародною кухнею, інфраструктура. Але якщо ви хочете атмосферу «дикої природи», це не ваш вибір. Всі номери розташовані в будиночках, головна будівля – колишнє ранчо. Ідеально для всіх, хто хоче комфорту у дикій Африці.

 

Elephant Pepper Camp

Назва говорить сама за себе. Кемп розташований поруч із стежкою, де проходять слони. Нерідкі гості тут – бородавочники африканські.

8 розкішних тентів: просторі ванні кімнати, індійські меблі Raj Campaign, елегантно декорована спальня. Загалом весь кемп ідеально передає атмосферу Кенії.

 

Giraffe Manor

Про цей готель писали, мабуть, уже всі. Ідеальний варіант побувати в «дикій» компанії, не виїжджаючи навіть із міста. Найвідоміші кадри – жирафи, що снідають у компанії людей.

Якщо не боїтеся виявити довгого фіолетового язика у себе в тарілці – ваш вибір ????. І, звичайно, варто пам’ятати про те, що це невеликий готель (всього 12 номерів) і дуже знаменитий. Отже бронювати найкраще заздалегідь.

 

А наші #travel спеціалісти #Avialiga готові Вам у цьому допомогти. Пишіть у direct.

 

#Leisure #Africa #Kenya #Tanzania #safari #GreatMigration

Підпишіться на нашу розсилку

 

Loading
Схожі пости
19 Вересня
Сьогодні, щоб вшанувати та задобрити бунтівний дух п’ятниці, розповідаємо про 3 must visit бари на Балі за версією Forbes Travel Guide
5 Вересня
The Warner Bros – грандіозний за своїм розмахом новий чарівний тематичний парк Studio Tour Tokyo – The Making of Harry Potter.
24 Липня
Найочікуваніші європейські виставки 2023
12 Вересня
TOP готелів з відомих фільмів. А раптом ви захочете опинитися на місці улюблених героїв та насолодитися атмосферою місця?!
13 Червня
Єропейські напрямки через гастрономію.
9 Лютого
Нові культові ресторани Дубаю, які неодмінно потрібно відвідати
Avialiga

    Надіслати запит

    Напишіть, що вас цікавить!
    Оберіть тип зв'язку


    Дякуємо.