Незвичайні ресторани, які дивують не тільки концепцією, але й локаціями

Незвичайні ресторани, які дивують не тільки концепцією, але й локаціями
Scroll Down

Один з найкрасивіших ресторанів світу знаходиться у вапняковому гроті над морем.  Правда відвідати його Ви зможете тільки з травня по жовтень. Бонусом до смачної їжі стануть неперевершені види: обідаючи, гості мають можливість спостерігати за хвилями Адріатики з 25-метрової висоти.

 

А вам би хотілося відчути себе птахом? Подібні відчуття можуть виникнути в еко-ресторані, кожен столик якого стилізований під гніздо на висоті понад 5 метрів. Їжу тут подають лише з місцевих, чистих продуктів із мінімальною обробкою у традиційному «острівному» стилі. А обслуговуючий персонал – досвідчені акробати.

 

Ви напевно бачили, як люди обідають чи вечеряють на великій висоті? Так ось, цю концепцію придумали представники комунікаційного агентства в колаборації з парком атракціонів. Таким чином, “літаючі столи” з’явилися в більш ніж 60 країнах. Безпека в них на першому місці, кожне місце обладнане спеціальними ременями, що страхують. На такі івенти запрошують найкращих шеф-кухарів світу, а ще влаштовують шоу прямо в повітрі.

Підпишіться на нашу розсилку

 

Loading
Схожі пости
16 Грудня
Незвичайні номери на Мальдівських островах
21 Січня
Гірськолижний відпочинок в Україні: як зараз працюють українські курорти?
24 Квітня
Зі Стамбулу до Парижа на легендарному «Східному Експресі». 
22 Травня
А вам цікаво яким ресторанам віддають перевагу члени королівської родини та світові зірки?
5 Вересня
The Warner Bros – грандіозний за своїм розмахом новий чарівний тематичний парк Studio Tour Tokyo – The Making of Harry Potter.
9 Лютого
Нові культові ресторани Дубаю, які неодмінно потрібно відвідати
Avialiga

    Надіслати запит

    Напишіть, що вас цікавить!
    Оберіть тип зв'язку


    Дякуємо.