Міжнародний аеропорт (Istanbul International, IST)

Міжнародний аеропорт (Istanbul International, IST)
Scroll Down

Новий аеропорт Стамбулу, який має код IST – найновіший, найбільший і наразі головний аеропорт Туреччини, великий транзитний хаб для сполучення зі всіма континентами. Наразі більша частина рейсів виконується саме сюди. Значно менший аеропорт Стамбулу – Сабіха з кодуванням SAW обслуговує внутрішні та міжнародні рейси.

Звичний формат мапи аеропорту за посиланням  www.istairport.com/en/passenger/airport-guide/airport-map

 

Як дістатися

Щодо нового аеропорту, Istanbul International, зручно розташований у 35 км від центра міста.

 

 

 

Цікавинки

Якщо ж ви прибули до Стамбула та плануєте продовжити подорож далі, окрім магазинів duty free та чисельних ресторанчиків є можливість трохи відпочити в готелі чи швиденько оглянути найцікавіші місця городу на екскурсії. А ми підкажемо, як зробити це безкоштовно: Turkish Airlines пропонують пасажирам, що подорожують міжнародними рейсами та мають час очікування в Стамбулі понад 6 годин, безкоштовну екскурсію містом. Екскурсії проводяться за наступним графіком: 08:00-11:30 / 08:30-15:00 / 08:30-18:00 / 12:00-18:00 / 16:00-21:30

 

З 1 травня до 31 жовтня пасажири можуть скористатися щоденним туром по Босфору 18:00-23:00.

 

Транспорт, екскурсії, вхідні квитки та харчування в межах туру оплачує Turkish Airlines. Деталі програми доступні на сайті https://www.turkishairlines.com/en-gb/flights/fly-different/touristanbul.

 

Та це ще не всі плюшки, яки ми маємо для вас- пропонуємо безкоштовне проживання у Стамбулі: ця послуга має назву Stopover у Стамбулі і доступна для пасажирів, які мають квитки у дві сторони та час очікування між рейсами яких складає 20 годин або більше. Пасажирам економ класу надається  розміщення у готелі на одну ніч, пасажирам бізнес класу – розміщення на дві ночі.

Ваучери на безкоштовне розміщення оформлюються заздалегідь, не пізніше ніж за 72 години до вильоту першого рейсу.

 

У новому аеропорті ціла купа крутих сервісів, наприклад, для зручності доступний додаток Istanbul Airport, який знайде вас на мапі аеропорту та допоможе знайти шлях до потрібного гейту без стресу. Магазини, ресторани, онлайн табло – вся інформація під рукою.  

 

 

Преміум сервіси

Для вибагливих мандрівників окрім нових залів очікування є додаткові сервіси:

IGA Lounge – місце відпочинку у зоні міжнародних вильотів з вишуканими стравами і напоями, душовою кімнатою, масажем, дитячими кімнатами, кімнатою для зустрічей та термінових нарад і навіть зі скалодромом для непосидючих дітей. Вартість разового входу 50 Евро/людина + податки.

Meet and Greet – персонал зустріне вас та супроводить до наступного рейсу чи до трансферу в місто. Доступно на міжнародних та внутрішніх рейсах на виліт/приліт/трансфер. В залежності від типу зустрічі до сервісу включено пріоритетну реєстрацію, fast track, баггі сервіс, доступ до IGA Lounge. Вартість 109 Евро/людина + податки.

IGA Buggy – швидкий засіб пересування в аеропорті, що може перевозити одночасно до 8 осіб. Вартість разової поїздки 5 Евро/людина + податки.

Для часто подорожуючих пасажирів є і пакетні послуги, якими можна користуватися протягом року. Від 299 Евро/рік + податки – комплекс послуг (IGA LoungeMeet and GreetIGA Buggy) доступних до використання будь-яку кількість раз протягом року.

 

Готель

Втомилися? У готелі прямо на території аеропорту YOTEL Istanbul Airport завжди вам раді! Незвичний дизайн кожного з 451  невеликих по площі номерів нагадує каюту космічного шатлу, але все продумано до дрібниць. Номер можна забронювати заздалегідь, але оплата проводиться тільки на місці.

 

Пересадка на рейси:

Незважаючи на велику площу стандартний* час на стиковку зовсім невеликий:

*- є виключення для деяких рейсів

 

Ми допоможемо замовити будь-яку з послуг, щоб ваша подорож була ідеальною!

Підпишіться на нашу розсилку

 

Loading
Avialiga

    Надіслати запит

    Напишіть, що вас цікавить!
    Оберіть тип зв'язку


    Дякуємо.