Міжнародний аеропорт Одеса (ODS)

Міжнародний аеропорт Одеса (ODS)
Scroll Down

Міжнародний аеропорт Одеса (ODS)

Офіційна сторінка https://odesa.aero/ru/

Компактний, але дуже цікавий аеропорт України.

 

Як дістатися

Міжнародний аеропорт “Одеса” знаходиться в південно-західній частині міста в 7,5 км від центру.  Адреса: вул. Центральний аеропорт 2, м.Одеса, Україна, 65054. Ви можете обрати такі варіанти:

Якщо ви плануєте залишити авто на період відпустки – мапа парковок із вартістю стоянки за посиланням: https://odesa.aero/ru/parking. Вартість складає  від 30 грн/година, але є безкоштовний паркінг №2.

 

VIP- лаунж

Окремий комфортабельний зал очікування пропонує послуги індивідуального сервісу на виліт та на прибуття. Вартість близько $125 на міжнародні рейси, $85  на внутрішні. Супровід та окрема стійка реєстрації, відокремлені паркувальні місця для гостей, окремий трансфер з/до літака, різноманітні напої та страви, допомога в реєстрації та пакуванні багажу зроблять вашу подорож більш комфортною.

 

 

Цікавинки

Камера зберігання

Пасажири аеропорту можуть здати свій багаж в камеру зберігання, яка знаходиться на 1-му поверсі біля залу вильоту міжнародних рейсів. Камера схову працює цілодобово, без перерви на обід. Вартість зберігання одного місця багажу незалежно від ваги і габаритів – близько $5 за один день. Здати речі або багаж на зберігання можна в будь-якій упаковці, що забезпечує їх збереження, виключає вільний доступ до вмісту або забруднення речей інших пасажирів.

Наразі  в приміщенні аеропорту працюють два кафе – на першому поверсі, у залі вильоту, та на третьому -у залі внутрішніх та міжнародних рейсів.

Можливості для шопінгу в аеропорті дещо обмежені. Окрім Duty Free є також аптека, невеликий магазин електроніки та кіоск з пресою.

 

Для подорожуючих із дітьми

Для пасажирів з дітьми до 7 років в Одеському аеропорту обладнано спеціальну кімнату матері і дитини. У ній є все необхідне для комфортного очікування рейсу з маленькими дітьми: пеленальний столик, утилізатор підгузників, манеж, ліжко, окремий туалет. А також кухня з посудом, стільчиком для годування, електричним чайником, раковиною.

У старому терміналі вона знаходиться на другому поверсі, в новому буде розміщена на третьому. Кімната відкрита цілодобово.

 

У зимовий період часті тумани у цьому регіоні, тому трапляються затримки рейсів та їх скасування через вимоги авіаційної безпеки.

Підпишіться на нашу розсилку

 

Loading
Avialiga

    Надіслати запит

    Напишіть, що вас цікавить!
    Оберіть тип зв'язку


    Дякуємо.