Перевезення спортивного інвентарю

Перевезення спортивного інвентарю
Scroll Down

Перевезення спортивного інвентарю

Ви подорожуєте зі своїм спортивним інвентарем?

Повідомте нашому менеджеру про свої наміри заздалегідь, і ми допоможемо.

На деяких напрямках спортивне спорядження можна провозити безкоштовно (норма багажу), на інших – це додатковий збір. Головне, що треба пам’ятати, – весь інвентар має бути упакований в спеціальні чохли. Зверніть увагу, що у деяких літаках розмір багажного відсіку не дозволяє перевезення інвентарю, що перевищує 180 см.

 

В багажному відділені літака можна перевозити:

 

Лайфхак!

В аеропорту Париж-Шарль де Голль можна здати багаж напередодні дня вильоту з 16.00 до 20.00 в терміналі 2E, рівень вильотів, зона реєстрації 4.

*Ця послуга в даний час доступна на наступних напрямках: Абіджан, Бамако, Бангі, Браззавіль, Конакрі і Дакар. Нею можна скористатися на рейсах Air France і KLM в салонах Економічного класу, класу Економічний Преміум і Business-класу.

* Всі пасажири зобов’язані особисто з’явитися зі своїм багажем і з документом, що посвідчує особу, який буде використовуватися під час подорожі. Подорожуєте всією сім’єю? Член сім’ї, наділений батьківськими правами, може здати багаж за всіх. Він повинен в обов’язковому порядку сам брати участь в подорожі і мати при собі документи всіх членів сім’ї.

Підпишіться на нашу розсилку

 

Loading
Avialiga

    Надіслати запит

    Напишіть, що вас цікавить!
    Оберіть тип зв'язку


    Дякуємо.