Незвичайні ресторани, які дивують не тільки концепцією, але й локаціями

Незвичайні ресторани, які дивують не тільки концепцією, але й локаціями
Scroll Down

Один з найкрасивіших ресторанів світу знаходиться у вапняковому гроті над морем.  Правда відвідати його Ви зможете тільки з травня по жовтень. Бонусом до смачної їжі стануть неперевершені види: обідаючи, гості мають можливість спостерігати за хвилями Адріатики з 25-метрової висоти.

 

А вам би хотілося відчути себе птахом? Подібні відчуття можуть виникнути в еко-ресторані, кожен столик якого стилізований під гніздо на висоті понад 5 метрів. Їжу тут подають лише з місцевих, чистих продуктів із мінімальною обробкою у традиційному «острівному» стилі. А обслуговуючий персонал — досвідчені акробати.

 

Ви напевно бачили, як люди обідають чи вечеряють на великій висоті? Так ось, цю концепцію придумали представники комунікаційного агентства в колаборації з парком атракціонів. Таким чином, «літаючі столи» з’явилися в більш ніж 60 країнах. Безпека в них на першому місці, кожне місце обладнане спеціальними ременями, що страхують. На такі івенти запрошують найкращих шеф-кухарів світу, а ще влаштовують шоу прямо в повітрі.

Подпишитесь на нашу рассылку

 

Loading
Похожие посты
15 апреля
А Ви колись чули про художні ретрити у Відні?
6 мая
Відкрийте для себе перлини Чорногорії, де гори з’єднуються з морем.
21 января
Гірськолижний відпочинок в Україні: як зараз працюють українські курорти?
7 августа
На що звернути увагу при виборі сафарі-лоджу/кемпу плануючи подорож до Африки?
19 сентября
Сьогодні, щоб вшанувати та задобрити бунтівний дух п’ятниці, розповідаємо про 3 must visit бари на Балі за версією Forbes Travel Guide
30 апреля
Вперше на Мальдівах! Подорож на підводному човні, що обіцяє неймовірні враження
Avialiga

    Отправить запрос

    Напишите, что вас интересует!
    Выберите тип связи
    Спасибо.