Незвичайні ресторани, які дивують не тільки концепцією, але й локаціями

Незвичайні ресторани, які дивують не тільки концепцією, але й локаціями
Scroll Down

Один з найкрасивіших ресторанів світу знаходиться у вапняковому гроті над морем.  Правда відвідати його Ви зможете тільки з травня по жовтень. Бонусом до смачної їжі стануть неперевершені види: обідаючи, гості мають можливість спостерігати за хвилями Адріатики з 25-метрової висоти.

 

А вам би хотілося відчути себе птахом? Подібні відчуття можуть виникнути в еко-ресторані, кожен столик якого стилізований під гніздо на висоті понад 5 метрів. Їжу тут подають лише з місцевих, чистих продуктів із мінімальною обробкою у традиційному «острівному» стилі. А обслуговуючий персонал — досвідчені акробати.

 

Ви напевно бачили, як люди обідають чи вечеряють на великій висоті? Так ось, цю концепцію придумали представники комунікаційного агентства в колаборації з парком атракціонів. Таким чином, «літаючі столи» з’явилися в більш ніж 60 країнах. Безпека в них на першому місці, кожне місце обладнане спеціальними ременями, що страхують. На такі івенти запрошують найкращих шеф-кухарів світу, а ще влаштовують шоу прямо в повітрі.

Подпишитесь на нашу рассылку

 

Loading
Похожие посты
19 апреля
Що може бути більш сексуальним ніж вино?
31 июля
Літо в кольорах Dolce&Gabbana!
12 сентября
TOP готелів з відомих фільмів. А раптом ви захочете опинитися на місці улюблених героїв та насолодитися атмосферою місця?!
16 декабря
Незвичайні номери на Мальдівських островах
11 мая
Економ підвищеної комфортності від а/к Emirates.
13 июня
Єропейські напрямки через гастрономію.
Avialiga

    Отправить запрос

    Напишите, что вас интересует!
    Выберите тип связи
    Спасибо.