Jordan

Jordan

0 Hotels

VIEW ON MAP

Scroll Down
Серце країни
Серце країни
Петра в нічному освітленні неперевершена! Увечері з боків каньйону розставляють лампадки із запаленими свічками і старовинне місто занурюється у воістину містичну атмосферу. Мерехтіння тисяч вогників під акомпанемент труби, на якій грає місцевий музикант і захоплююча розповідь гіда - це просто чарівно!
Стародавні розваги
Стародавні розваги
На іподромі Джераша влаштовують видовищні вистави, під час яких можна побачити постановочні бої гладіаторів і гонки на давньоримських колісницях
Дайвінг для любителів
Дайвінг для любителів
Йорданські дайвери в 1999 році затопили американську автомобільну зенітну установку, яка тепер служить штучним рифом. Вона стала домівкою для безлічі морських мешканців. А в Акабскій затоці живуть 110 видів м'яких коралів і 120 різновидів твердих коралів, більше тисячі видів риб, що робить його надзвичайно популярним серед дайверів.
Йорданський Великий каньйон
Йорданський Великий каньйон
Так називають гірську пустелю Ваді Муджиб. В її горах є глибока ущелина, через яку протікає однойменна річка і впадає в Мертве море. Рухаючись вниз за течією, можна спуститися по 15-метровому водоспаду. Але якщо ви не любите екстрим, можете піти вгору за течією, від входу в каньйон до основи водоспаду, і потім підніматися вгору по мотузці.
Природні багатства
Природні багатства
Селище Дана - унікальний природний заповідник з мальовничими пагорбами, засіяними різнотрав'ям і рідкісними польовими квітами. Тут мешкають понад 180 видів птахів і 45 видів тварин. Біосфера цього місця дозволяє насолодитися природою в її первозданному вигляді. При цьому тутешні пішохідні стежки доглянуті і зручні для прогулянки.
Пустеля - майданчик для кінозйомок
Пустеля - майданчик для кінозйомок
Йорданська пустеля Ваді Рам, відома, як «місячна долина», - єдина в світі пустеля, що охороняються ЮНЕСКО. Тут знімали багато голлівудських фільмів, серед яких «Лоуренс Аравійський», «Трансформери», «Червона планета», «Марсіянин», «Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія», «Алладін», «Зоряні війни: Скайвокер. Сходження» та багато інших.
Jordan tours
Jordan
Велична Йорданія з відпочинком на двох морях!
7 ночей
1420 USD

Tours to Jordan

Your travel expert

Contact us if you have any questions

  Avialiga

   Send request

   Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting lorem text industry.
   Select type
   Thank you.