Португалія

Португалія

0 Hotels

VIEW ON MAP

Scroll Down
Неперевершені мости Лісабона
Неперевершені мости Лісабона
У столиці розташований найдовший міст Європи - протяжність моста Васко да Гами становить 17 185 метрів А Вантовий «Міст 25 квітня» визнано найкрасивішим в Європі.
Тротуари з бруківки
Тротуари з бруківки
Одним із найулюбленіших архітектурних елементів у Португалії є плитка. У країні навіть є національний музей плитки, де можна дізнатися про її історію та еволюцію. А тротуари викладені особливою плиткою під назвою «калсада» - шматками базальту або вапняку, видобутими і укладеними вручну.
Чисті пляжі
Чисті пляжі
У 2011-му році Португалія зайняла перше місце в світі за кількістю пляжів, позначених «блакитним прапором». Це відома міжнародна нагорода, яка підтверджує виняткову якість і безпечність води для купання, і, як наслідок, прекрасні чисті пляжі. На сьогодні більше 300 пляжів мають "блакитний прапор"
Він'ю Верде
Він'ю Верде
Тільки в Португалії виготовляється так зване «зелене вино»! І для багатьох туристів, які відвідують країну вперше, це вино стає справжнім відкриттям. Однак, відразу хочемо вас попередити: назва "зелене" походить не від кольору напою, а від його географії.
Сангрія
Сангрія
Сангрію можуть виготовляти тільки в Іспанії та Португалії. Алкогольний прохолодний напій, що готується із вина, має право називатися Sаngría тільки в Іспанії та Португалії. Інші країни можуть виробляти даний напій, але під іншою назвою.
Мистетцтво навкруги
Мистетцтво навкруги
Більшість станцій Лісабонського метро представляють собою арт-об'єкти.
Португалія tours
Portugal
Канікули на Мадейрі
11 ночей
39700 UAH

Tours to Portugal

Your travel expert

Contact us if you have any questions

  Avialiga

   Send request

   Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting lorem text industry.
   Select type
   Thank you.