/
Scroll Down
Date: 0 nights
Price: UAH

Tours to Europa Park

Europa-park є найбільшим парком розваг у всій Німеччині. За щорічною відвідуваністю він займає друге місце в Європі, поступаючись першістю паризькому Діснейленду. Europa-park розташований на південному заході країни, в місті Руст.

 

Чим примітні тури в Європа-парк

В Europa-park ви знайдете понад 100 атракціонів і шоу, а також 13 екстремальних гірок. Тут можна відвідати будь-які з 45 тематичних барів і ресторанів, включаючи заклади з такими спецефектами, як подача страв по спеціальних рейках на зразок американських гірок ( “rollercoaster”).

Весь Європа-парк розділений на кілька зон, кожна з яких представляє певну тематику:

Тури в Європа-парк в Німеччині дозволять вам насолодитися колоритом кожного з представлених тут держав. Ось деякі з варіантів:

В Європа-парк ви також знайдете атракціон Silver Star, висота якого становить рекордні 73 метра. “Срібна зірка” представляє собою другу за висотою найбільшу американську гірку у всій Європі. Довжина траси становить 1620 метрів, а максимальна швидкість руху по ній досягає 127 км / год. Знайти цей популярний атракціон можна у французькій частині парку, але врахуйте, що потрапити на нього можуть тільки відвідувачі старше 11 років і зі ростом не нижче 140 см.

Тур в Європа-парк з Києва популярний у людей будь-якого віку. Тут є казкові ігрові зони, екстремальні атракціони, різні вистави і багато іншого. В Europa-park є розваги для людей з будь-якими інтересами, більш того, тут щорічно влаштовують різні фестивалі і тематичні вечірки.

 

Європа-парк в Німеччині: ціна квитків

У німецькому Europa-park діє кілька тарифів на вхідні квитки:

Існує розвинена система знижок. Наприклад, по меншій вартості квитки можуть придбати для групи від 20 відвідувачів. Взимку, а також при попередньому замовленні квитків, теж передбачені знижки.

Європа-парк працює цілодобово, без вихідних. Якщо ваш тур в Європа-парк з Києва передбачає багатоденне відвідування атракціонів, ви зможете зупинитися на ночівлю в одному з шести 4-зіркових готелів. Вони розташовані на території Europa-park.

 

Тур в Європа-парк: як доїхати

З огляду на зручне розташування парку, зокрема, порівну близькість до кордонів Франції і Швейцарії, до Europa-park можна дістатися:

Якщо вас зацікавили тури в Європа-парк, разом з Avialiga ви можете забути про турботи і тривогу: ми зробимо все необхідне, щоб ви якомога комфортніше дісталися в казковий Europa-park, зарядилися яскравими емоціями і чудово провели час на атракціонах.

Your travel expert

Contact us if you have any questions

  Avialiga

   Send request

   Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting lorem text industry.
   Select type
   Thank you.