Switzerland

Switzerland

0 Hotels

VIEW ON MAP

0 Tours
Scroll Down
Швейцарію не дарма називають гірською країною. На її території розташовується 208 гір, висота яких перевищує 3 тисячі метрів. Одне з найпопулярніших розваг у цій країні - туристичні походи і гірськолижні курорти. Але тут є не тільки гори! На півдні країни, наприклад, ростуть пальми - ви знайдете їх в районі озера Лугано.
Найвищі гірськолижні курорти Швейцарії тягнуться до висоти 3899 метрів (Церматт / Брей-Червінія / Вальтурнанш - Маттерхорн). Тут розташовані більше 140 лижних центрів, третина яких зараховують до кращих курортів світу.

Помилуватися з балкона готелю красою Шильонського замку, покуштувати вишукані страви в  ресторані, що повільно обертається, розважитися на “концерті монстрів” в Люцерні – в Швейцарії вам завжди буде чим зайнятися.

 

Індивідуальні тури в Швейцарію з Києва з Avialiga

У цій країні є безліч елітних оздоровчих курортів, унікальних магазинів і модних бутиків, де можна купити речі всесвітньо відомих брендів або незвичайні сувеніри, а швейцарські гірськолижні курорти зовсім заслуговують на окрему згадку.

 

Відпочинок в Швейцарії з Києва: основна інформація про країну

Клімат в Швейцарії переважно помірно-континентальний, альпійський. Завдяки цьому в країні зрідка буває сильна спека, морози або підвищена вологість. Під час календарної зими температура повітря вдень практично ніколи не опускається нижче позначки -5 ° C. У Женеві з грудня по лютий температура стабільно тримається на рівні + 2 ° C.

Поїздка до Швейцарії з України можлива на декількох видах транспорту: на автобусі, поїзді чи літаку. Авіапереліт є найбільш підходящим варіантом, тому що ви зможете оперативно потрапити в пункт призначення – за 2,5-4 години. Прямі рейси виконують багато авіакомпаній, наприклад, LOT або Air France.

 

Тур в Швейцарію з України: регіони країни і їх особливості

Якщо вам сподобалася Швейцарія, відпочинок тут може бути досить різноманітним. Давайте розглянемо декілька найбільш цікавих місць в цій країні, щоб дізнатися особливості кожного з них:

 

Путівки в Швейцарію: різноманітність відпочинку

Якщо ви збираєтеся в тур по Швейцарії, тут ви знайдете відпочинок на будь-який смак:

 

Чому ми рекомендуємо авіатур до Швейцарії з Києва

Відпочинок на гірськолижних курортах – це не тільки кращі траси Швейцарських Альп. Тур до Швейцарії з Києва дозволить вам долучитися до вищого суспільства, тому що місцеві схили відвідують супермоделі, спадкові принци та багато інших, відомих на весь світ знаменитостей. Фактор престижу є головним туристичним козирем: в Швейцарських Альпах вас чекають шикарні траси, відомі готелі з вишуканим сервісом і гарне обслуговування в цілому.

Якщо вас цікавить відпочинок в Швейцарії, ціна туру буде залежати від ряду факторів, включаючи обраний готель, індивідуальні екскурсії і додаткові розваги. Однак існують події, які заслуговують на окрему подорож. Наприклад, на початку грудня в Женеві проходить фестиваль Ескалада – все місто перетворюється на сцену, де проводяться невимовної краси вистави у середньовічному стилі. У Монтре в червні влаштовують джазовий фестиваль, куди з’їжджаються світові зірки рівня Девіда Боуї і Рея Чарльза. Подібні свята і гучні події проводяться в цій країні досить часто.

 

З Києва до Швейцарії: тур з професіоналами

Щоб ваш відпочинок пройшов ідеально, а всі проблеми і турботи залишилися позаду, ми повністю займаємося організацією туру, враховуючи ваші побажання до програми. Ми порекомендуємо вам найкращі швейцарські ресторани, розробимо екскурсійний маршрут по цікавим і маловідомим місцям, підберемо самий фешенебельний готель або розкішний SPA-центр. Тур по Швейцарії дозволить вам повністю зосередитися на відпочинку, а всім іншим займемося ми.

Your travel expert

Contact us if you have any questions

  Avialiga

   Send request

   Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting lorem text industry.
   Select type
   Thank you.