Montenegro

Montenegro

0 Hotels

VIEW ON MAP

Scroll Down
Річка Тара
Річка Тара
Каньйон річки Тара найглибший на території Європи, за глибиною він поступається тільки каньйону Колорадо. Ця річка настільки чиста, що з неї можна пити воду.
Про пляжі
Про пляжі
Незважаючи на малу площу країни, найдовший пляж з натурального піску (12 кілометрів!) розташований саме в Чорногорії у місті Улцинь і називається Великий пляж (Velika plaža). Загалом в країні 117 пляжів, а розкидані вони по 293 кілометрам узбережжя. Тут можна знайти і кам'янисті, і піщані, і крихітні, заховані від чужих очей куточки, і навіть неймовірні пляжі з рожевими камінчиками
Сніг влітку
Сніг влітку
Країна знаходиться в 4 кліматичних зонах, тому навіть спекотним літом у віддалених горах можна зустріти сніг! Гірськолижний курорт Жабляк є самим високогірним зимовим курортом на Балканах.
Boka Kotorska
Boka Kotorska
Которська бухта (італ. Bocche di Cattaro, дослівно - «Которське гирло») - найбільша затока на всьому Адріатичному узбережжі, якапредставляє собою річковий каньйон, що занурився у море
Готель-острів
Готель-острів
Святий Стефан є яскравою пам'яткою Чорногорії. Тут діє заборона на зміну зовнішнього вигляду будівель, а також їх перепланування. У підсумку, перед туристами постають будівлі саме такими, якими вони були і 200 і 300 років тому. Варто зазначити, що це один із найдорожчих готелей світу.
Montenegro tours
Montenegro
MAESTRAL RESORT & CASINO 4*, Пржно
7 ночей
1390 EUR
Montenegro
FALKENSTEINER HOTEL MONTENEGRO 4*, Бечичі
7 ночей
1360 EUR
Montenegro
NIKKI BEACH 5*, Тиват
7 ночей
2398 EUR

Tours to Montenegro

Your travel expert

Contact us if you have any questions

  Avialiga

   Send request

   Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting lorem text industry.
   Select type
   Thank you.