Greece

Greece

0 Hotels

VIEW ON MAP

Scroll Down
Безлюдні острови
Безлюдні острови
Греції належить більше 1400 островів, з яких 227 заселені, але тільки на 78 островах проживає більше 100 жителів.
П'яні танці
П'яні танці
Улюблений танець - ні, не сіртакі, а зейбекіко, схожий на танець п'яного матроса. Виконується, як правило, одним чоловіком. Глядачі сідають в коло і аплодують. Втомився один, в коло увійшов наступний.
Море навкруги
Море навкруги
Відстань з будь-якої точки Греції до берега моря не перевищує 137 км. А це значить, що в якому б куточку цієї країни ви не були, у вас завжди буде спокуса опинитися на одному з чудових пляжів, щоб поплавати, насолодитися місцевими пейзажами і подихати морським бризом.
До речі про моря..
До речі про моря..
У загальнодоступних джерелах згадується про 3 або 5 морів, що омивають материкову і острівну частину країни. Насправді їх більше. Тільки в акваторію Середземного моря входять Балеарське, Тірренське, Іонічне, Адріатичне, Лігурійське, Егейське, Кіпрське, Крітське, Лівійське моря і Альборан. Є й інші «історичні» моря, які на сучасних картах не позначаються. Якщо враховувати всі внутрішні моря, що відокремлюють острова один від одного, то Грецію можна вважати світовим лідером за кількістю морів, що її омивають.
Історичні сувеніри
Історичні сувеніри
Знамениті мармурові сувеніри з Акрополя насправді - сучасна підробка. Їх спеціально розкидають, щоб туристи змогли собі взяти на пам'ять «стародавній» камінь. Так захищають істинні історичні цінності від замаху з боку любителів сувенірів.
Купання
Купання
У Елладі в морську воду краще заходити в спеціального взуття для купання, адже біля берега можна зустріти колючого морського їжака. А під час купання деякі рибки можуть підплити і вщипнути за ногу. Це не боляче, але досить несподівано.
Greece tours
Greece
Тур для архітекторів в Афіни
3 ночі
800 EUR

Tours to Greece

Your travel expert

Contact us if you have any questions

  Avialiga

   Send request

   Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting lorem text industry.
   Select type
   Thank you.