Germany

Germany

0 Hotels

VIEW ON MAP

Scroll Down
Гастрономічні рекорди
Гастрономічні рекорди
У Німеччині більше 1000 видів ковбас, 300 видів хліба і близько 5 тисяч сортів пива. До речі, у далекому 1516 в Німеччині з'явився Райнхайтсгебот - закон, що регламентує виробництво пива. Згідно з цим правилом, пінний напій повинен проводитися тільки з 4 інгредієнтів - води, хмелю, дріжджів і ячменю. Все інше пивом не вважається.
Пивоваріння по закону
Пивоваріння по закону
У 1146 році в Регенсбурзі відкрилася закусочна, яка офіційно вважається найстарішою в світі. Вона працює до цих пір і зачинятися не збирається.
Незвичайні рекорди
Незвичайні рекорди
У місті Ройтлинген є вулиця, ширина якої становить 31 см. За це вона потрапила в Книгу рекордів Гіннеса як найвужча в світі
Дорога романтиків
Дорога романтиків
Цей шлях простягається від Вюрцбурга до Фюссена і пролягає через мальовничі долини, колоритні німецькі села, повз озер з кришталево чистою водою і середньовічних церков. Довжина шляху становить 366 кілометрів, а кожен поворот відкриває нові захоплюючі види.
Стародавні купальні
Стародавні купальні
В одній з найбільш вишуканих купалень, Фрідріхсбад, яку ще часто називають храмом гарного самопочуття, до сих пір використовується традиція купання в 17 етапів, закладена стародавніми римлянами.
Germany tours
Німеччина
Tours to Europa Park

Tours to Germany

Your travel expert

Contact us if you have any questions

  Avialiga

   Send request

   Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting lorem text industry.
   Select type
   Thank you.