Finland

Finland

0 Hotels

VIEW ON MAP

Scroll Down
Унікальні явища
Унікальні явища
На території Фінляндії можна зустріти три унікальних явища - північне сяйво, полярну ніч і північне сонце!
Аврора Бореаліс
Аврора Бореаліс
Саме так на латинській мові звучить "полярне сяйво". А фінська Лапландія має репутацію одного з кращих куточків планети для спостереження за цим явищем. Чарівними спалахом Аврора Бореаліс тут можна милуватися більш ніж 200 ночей на рік, тобто майже кожну зимову ніч.
Різдвяний козел
Різдвяний козел
У Лапландії живе той самий Санта-Клаус, по-фінськи Joulupukki, що перекладається з фінської як «Різдвяний козел». Живе він в Лапландії, в Корватунтурі, де у нього є свій офіс і пошта, які працюють цілий рік. На його адресу (Santa Claus Village, FIN-96930 Arctic Circle) щорічно приходить більше 700 тис. дитячих листів із 198 країн світу.
Унікальний гольф клуб
Унікальний гольф клуб
У світі існує унікальний гольф-клуб, на полях якого гравці грають відразу в двох країнах, тому що половина полів клубу знаходиться на території Фінляндії, а половина - на території Швеції
Гірські схили для активного відпочинку
Гірські схили для активного відпочинку
Лижний сезон у Фінляндії може тривати більше 6 місяців - з кінця жовтня до початку травня. У темний зимовий час гірськолижні схили освітлені, а навесні вже саме сонце світить лижникам до пізнього вечора. Якщо ви - любитель катання на лижах по нерівній місцевості, то ви знайдете сотні і сотні кілометрів прекрасних лижних трас у фінській Лапландії. Наприклад, один тільки гірськолижний курорт Юлляс пропонує своїм гостям 330 кілометрів лижних трас - більше, ніж на будь-якому іншому курорті Європи.
Finland tours
Finland
Школа майбуднього. Досвід Фінляндії
Finland
Looking for the northern lights
4 ночі
1080 EUR

Tours to Finland

Фінляндія традиційно входить в першу десятку країн за рівнем і якістю життя. Дивовижне поєднання високих технологій і чудової природи цієї країни не знаходить собі рівних.

Повітря тут залишається чистим навіть у центрі столиці, а питна вода ллється з-під крана. Зайці відчувають себе комфортно в фінських містах і перебігають дорогу разом із пішоходами. При цьому доступом до Інтернету тут забезпечено все населення, аж до оленярів крайньої півночі.

Близькість до природи, безпека, комфорт і високий рівень сервісу – ключові особливості цієї країни, що приваблюють туристів з усього світу.

Your travel expert

Contact us if you have any questions

  Avialiga

   Send request

   Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting lorem text industry.
   Select type
   Thank you.