Armenia

Armenia

0 Hotels

VIEW ON MAP

Scroll Down
Давнє місто
Давнє місто
Єреван - одне з найдавніших міст світу. Наприклад, Рим був заснований на 300 років пізніше.
Найдовша канатна дорога
Найдовша канатна дорога
У Вірменії була побудована найдовша канатна дорога у світі - «Крила Татева», вона занесена у книгу рекордів Гіннеса. Ця споруда була побудована всього лише за 10 місяців. Довжина її 5752 м. Дорога з'єднує село Алідзор з Татевскій монастирем. З кабінок канатки відкривається захоплюючий вид на річку Воротан. Шлях до монастиря займає всього лише 11 хвилин.
Східний Париж
Східний Париж
В Єревані багато кафе з відкритими терасами, за що туристи ласкаво прозвали його Східним Парижем. І особливе задоволення - прогулятися по місту вночі: немає виснажливої спеки (а у Вірменії 300 сонячних днів у році), вулиці яскраво освітлені ліхтарями і високий рівень безпеки
Найстаріша виноробня
Найстаріша виноробня
У Вірменії знаходиться найдавніша виноробня в світі. Вона була виявлена кілька років назад в селищі Арені. За оцінками фахівців, тут виробляли вино більше шести тисяч років тому.
Мальовничі панорами
Мальовничі панорами
Озеро Севан, над яким височить приголомшливий монастирський комплекс Севанаванк, є одним з найпривабливіших місць в Вірменії.
Засніжені курорти
Засніжені курорти
Головним гірськолижним курортом Вірменії є Цахкадзор, який має в своєму розпорядженні 27 кілометрами схилів і шістьма підйомниками.
Armenia tours
Armenia
Смаки Вірменії
7 ночей
860 USD

Tours to Armenia

Your travel expert

Contact us if you have any questions

  Avialiga

   Send request

   Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting lorem text industry.
   Select type
   Thank you.