Travel concierge

Travel concierge
Scroll Down

Travel concierge service

Консьєрж-тревел в Avialiga: професійна організація подорожей і дозвілля

Якщо ви цінуєте елітний рівень обслуговування, наш тревел-консьєрж – це ваш спосіб сконцентруватися на подорожі, забувши про будь-які турботи і клопоти. Для нас кожен персональний тур – це не чергова задача, а ціле мистецтво. Ваш персональний менеджер буде на зв’язку 24 години на добу 7 днів на тиждень, щоб ви в будь-який момент часу мали доступ до наших послуг.

Для спілкування ми можемо використовувати будь-який відповідний для вас канал зв’язку: месенджери, телефони, email, SMS або особисті зустрічі.

Які послуги надає тревел-консьєрж

Ми зробимо все необхідне, щоб ваша поїздка або подорож пройшло максимально гладко. Для цього ми як мінімум:

Наш консьєрж-тревел – це послуги вищого класу: ви зможете повністю розслабитися і зосередитися на майбутніх справах, як тільки потрапите на борт літака, так як з цього моменту – перебуваєте в руках професіоналів Avialiga.

Тревел-консьєрж і його переваги

Існує безліч переваг, які ви отримаєте від нашого тревел-консьєржа. Ми виділимо три з них, які є найбільш примітними:

Консьєрж-тревел – це не просто ваш персональний помічник. Це елітний сервіс та напрацьований роками професіоналізм: ми зможемо легко втілити в життя будь-які ваші мрії. У Avialiga вас чекає нова філософія обслуговування, а перелік наших можливостей обмежений тільки вашою фантазією.

Subscribe to our newsletter

 

Loading
Avialiga

    Send request

    Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting lorem text industry.
    Select type
    Thank you.