Odessa International Airport (ODS)

Odessa International Airport (ODS)
Scroll Down

Міжнародний аеропорт Одеса (ODS)

Офіційна сторінка https://odesa.aero/ru/

Компактний, але дуже цікавий аеропорт України.

 

Як дістатися

Міжнародний аеропорт “Одеса” знаходиться в південно-західній частині міста в 7,5 км від центру.  Адреса: вул. Центральний аеропорт 2, м.Одеса, Україна, 65054. Ви можете обрати такі варіанти:

Якщо ви плануєте залишити авто на період відпустки – мапа парковок із вартістю стоянки за посиланням: https://odesa.aero/ru/parking. Вартість складає  від 30 грн/година, але є безкоштовний паркінг №2.

 

VIP- лаунж

Окремий комфортабельний зал очікування пропонує послуги індивідуального сервісу на виліт та на прибуття. Вартість близько $125 на міжнародні рейси, $85  на внутрішні. Супровід та окрема стійка реєстрації, відокремлені паркувальні місця для гостей, окремий трансфер з/до літака, різноманітні напої та страви, допомога в реєстрації та пакуванні багажу зроблять вашу подорож більш комфортною.

 

 

Цікавинки

Камера зберігання

Пасажири аеропорту можуть здати свій багаж в камеру зберігання, яка знаходиться на 1-му поверсі біля залу вильоту міжнародних рейсів. Камера схову працює цілодобово, без перерви на обід. Вартість зберігання одного місця багажу незалежно від ваги і габаритів – близько $5 за один день. Здати речі або багаж на зберігання можна в будь-якій упаковці, що забезпечує їх збереження, виключає вільний доступ до вмісту або забруднення речей інших пасажирів.

Наразі  в приміщенні аеропорту працюють два кафе – на першому поверсі, у залі вильоту, та на третьому -у залі внутрішніх та міжнародних рейсів.

Можливості для шопінгу в аеропорті дещо обмежені. Окрім Duty Free є також аптека, невеликий магазин електроніки та кіоск з пресою.

 

Для подорожуючих із дітьми

Для пасажирів з дітьми до 7 років в Одеському аеропорту обладнано спеціальну кімнату матері і дитини. У ній є все необхідне для комфортного очікування рейсу з маленькими дітьми: пеленальний столик, утилізатор підгузників, манеж, ліжко, окремий туалет. А також кухня з посудом, стільчиком для годування, електричним чайником, раковиною.

У старому терміналі вона знаходиться на другому поверсі, в новому буде розміщена на третьому. Кімната відкрита цілодобово.

 

У зимовий період часті тумани у цьому регіоні, тому трапляються затримки рейсів та їх скасування через вимоги авіаційної безпеки.

Subscribe to our newsletter

 

Loading
Avialiga

    Send request

    Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting lorem text industry.
    Select type
    Thank you.