Перевезення спортивного інвентарю

Перевезення спортивного інвентарю
Scroll Down

Перевезення спортивного інвентарю

Ви подорожуєте зі своїм спортивним інвентарем?

Повідомте нашому менеджеру про свої наміри заздалегідь, і ми допоможемо.

На деяких напрямках спортивне спорядження можна провозити безкоштовно (норма багажу), на інших – це додатковий збір. Головне, що треба пам’ятати, – весь інвентар має бути упакований в спеціальні чохли. Зверніть увагу, що у деяких літаках розмір багажного відсіку не дозволяє перевезення інвентарю, що перевищує 180 см.

 

В багажному відділені літака можна перевозити:

 

Лайфхак!

В аеропорту Париж-Шарль де Голль можна здати багаж напередодні дня вильоту з 16.00 до 20.00 в терміналі 2E, рівень вильотів, зона реєстрації 4.

*Ця послуга в даний час доступна на наступних напрямках: Абіджан, Бамако, Бангі, Браззавіль, Конакрі і Дакар. Нею можна скористатися на рейсах Air France і KLM в салонах Економічного класу, класу Економічний Преміум і Business-класу.

* Всі пасажири зобов’язані особисто з’явитися зі своїм багажем і з документом, що посвідчує особу, який буде використовуватися під час подорожі. Подорожуєте всією сім’єю? Член сім’ї, наділений батьківськими правами, може здати багаж за всіх. Він повинен в обов’язковому порядку сам брати участь в подорожі і мати при собі документи всіх членів сім’ї.

Subscribe to our newsletter

 

Loading
Avialiga

    Send request

    Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting lorem text industry.
    Select type
    Thank you.